Рекламоносії без належних дозволів продовжують демонтовувати з вулиць Ужгорода, інформує прес-служба Ужгородської міськради.
Відповідно до прийнятих виконкомом рішень, напередодні працівники муніципальної інспекції з благоустрою разом з комунальниками прибрали встановлені з порушенням рекламну стелу на проспекті Свободи, а сьогодні – на різних вулицях міста – вказівники на електричних стовпах.
