У суботу, 14 квітня, працівники Ужгородської міської ради долучаться до щорічної загальнодержавної акції "За чисте довкілля" і проведуть толоку з прибирання, благоустрою. Зокрема, працюватимуть у парку "Боздоський" та "Під замком".
Також територію біля Закарпатської обласної адміністрації, у скверику імені Томаша Масарика та в Ротарі-парку прибиратимуть працівники ОДА.
Прохання до всіх ужгородців долучитися до прибирання міста – впорядкувати територію біля своїх помешкань, офісів, на прибудинкових територіях багатоповерхівок, на вулицях і зелених зонах, інформує прес-служба Ужгородської міськради.
