Передвеликоднє засідання сесії Ужгородської міської ради розпочалося із вирішення соціальних питань. Так, депутати проголосували за збільшення у 2018 році суми субвенції з надання медичних послуг населенню Ужгородського району, яке обслуговується у лікарнях міста.
Йдеться про понад 1 мільйон 655 тисяч 515 грн. До порядку денного довключили питання щодо участі міста у залученні коштів кредиту Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО). Фінансуватимуть видатки на модернізацію енергоефективності системи вуличного освітлення Ужгорода.
Детальніше – у сюжеті "Ужінформу"
