Протягом доби правоохоронці Закарпаття зафіксували три факти незаконного перебування на території Ужгородського району іноземних громадян.
Працівники Чопського прикордонного загону, разом із працівниками відділу боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми, а також працівниками Управління патрульної поліції, виявили 12 нелегальних мігрантів. П'ятьох із них — трьох чоловіків та двох жінок, віком від 16 до 30 років, правоохоронці затримали на околиці села Кам'яниця Ужгородського району. Ще сімох чоловіків виявили при в'їзді в Ужгород, на вулиці Гагаріна. Їхні дані встановлюють.
На даний час іноземці перебувають у відділі тимчасового тримання в селі Оноківці Ужгородського району.
Правоохоронці з'ясовують причини та обставини, за яких нелегали потрапили на територію області.
.jpg)
.jpg)
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
