Міський голова Чернівців Олексій Каспрук повідомив, що сталися два провали каналізації – на вул. Саксаганського та Челюскінців.
Городян посадовець просить не панікувати. Водоканал працює над ліквідацією пошкоджень, інформує "АСС".
Міський голова Чернівців Олексій Каспрук повідомив, що сталися два провали каналізації – на вул. Саксаганського та Челюскінців.
Городян посадовець просить не панікувати. Водоканал працює над ліквідацією пошкоджень, інформує "АСС".