Тернопільський міськрайсуд визнав винним військовослужбовця однієї з військових частин гарнізону у самовільному залишенні військової частини і нез'явлення вчасно на службу без поважних причин, скоєні в умовах особливого періоду.
Доведено, що солдат С. наприкінці вересня 2015 року самовільно на 11 днів залишив розташування військової частини. Опісля, 30 жовтня 2015 року вчасно не з'явився до розташування в/ч із лікувального закладу, провівши 2,5 місяці на власний розсуд, повідомили з прес-служби військової прокуратури ЗРУ.
У ході судового засідання обвинувачений вину в інкримінованому йому злочині визнав повністю і розкаявся.
Суд правопорушнику за сукупністю злочинів призначив покарання у виді 11 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
