На Рівненщині п’яний водій “бехою” врізався у відбійник (Фото)

Опубліковано:

Поблизу міста Дубно на Рівненщині сталася ДТП.

Там мешканець Дубенського району керував автомобілем у стані алкогольного сп'яніння і потрапив у автопригоду – його "ВMW" зіткнувся з відбійником, повідомляє "Новини по-рівненськи".

На місці події працювали патрульні поліцейські. У результаті ДТП було пошкоджено відбійник, автомобіль зазнав механічних пошкоджень.

Про Захід