Поблизу міста Дубно на Рівненщині сталася ДТП.
Там мешканець Дубенського району керував автомобілем у стані алкогольного сп'яніння і потрапив у автопригоду – його "ВMW" зіткнувся з відбійником, повідомляє "Новини по-рівненськи".
На місці події працювали патрульні поліцейські. У результаті ДТП було пошкоджено відбійник, автомобіль зазнав механічних пошкоджень.
