Про це йдеться у зведенні прес-центру штабу АТО.
Минулої доби російсько-окупаційні війська продовжували зривати “великоднє перемир'я” здійснивши 38 обстрілів позицій українських захисників.
Зокрема, на Луганському напрямку, грубо порушуючи Мінські домовленості, противник із заборонених 120 мм мінометів, а також з гранатометів і великокаліберних кулеметів обстрілював наші укріплення поблизу Луганського.
На Донецькому напрямку з 82 мм мінометів окупанти чотири рази відкривали вогонь по українських опорних пунктах в Авдіївці, а також – поблизу Пісків, Широкиного та Шахти Бутівка.
Унаслідок ворожого вогню жоден український воїн не постраждав. Ситуація по всій лінії розмежування сторін надійно контрольована нашими захисниками.
