Ужгородка пішла з дому, аби побути на самоті

Опубліковано:

Вчора, 29-го березня, правоохоронці  успішно завершили пошуки 32-річної ужгородки. Кілька днів тому про зникнення жінки заявив її батько. Чоловік розповів, що донька близько 10:00 ранку пішла в магазин і не повернулася. Мобільний жінка залишила вдома.

Поліцейські отримали орієнтування та розпочали пошуки. Правоохоронці перевіряли інформацію про можливе місцезнаходження зниклої в її сусідів, родичів та знайомих. У результаті пошуків, жінку розшукали на одній з вулиць міста. За словами ужгородки, вона пішла з дому, бо просто хотіла побути на самоті.

Наразі жінка знаходиться вдома поряд з рідними.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Про Захід