На крик потерпілої першими кинулися її рятувати командир відділення пожежно-рятувальної частини ДСНС Рівненської області старший сержант служби Іван Гайоха та лікар пологового відділення Степанської райлікарні Олексій Білик. Вони саме перебували поряд.
НП сталася сьогодні, 30 березня, близько 7.00 в смт. Степань, Там з мосту, що проходить через річку Горинь у крижану воду впала жінка. Чоловіки одразу кинулись до неї, витягнули потерпілу на берег і надали їй першу медичну допомогу, повідомляє "Радіо Трек".
Врятовану 40-річну жінку, мешканку с. Велике Вербче госпіталізували у терапію Степанської райлікарні із загальним переохолодженням.
Фахівці встановлюють причини, через які потерпіла опинилася у воді.
