Черга чорноп'ятничної мерської інспекції сьогодні, 30 березня, дійшла і до центру Івано-Франківська.
Зі слів посадовця інспекційна група пройшлася вулицями Франка, Шевченка, Мазепи, Національної Гвардії, Слави Стецько, Коновальця, Бандери та Мельника. Найбільшу увагу міського голови привернули розмальовані хуліганами фасади будинків. “Зауважень вистачає. – розповів Р. Марцінків, – Є багато проблем з "художнім розписом" будинків. Чомусь хулігани дуже люблять центральні будинки, це, вочевидь, так щоб гості міста черпали цікаву інформацію з фасадів”.
Відновлювати ж первозданний вигляд фасадів, вочевидь, доведеться не авторам графіті, а балансоутримувачам будинків, яким, за дорученням міського голови, Муніципальна інспекція дасть відповідні приписи, хоча, як стверджує сам мер, в ідеалі він би хотів, щоб настінні “художники” все-таки зрозуміли, “що місто починається з кожного з нас”, “А хто хоче малювати – в Івано-Франківську дуже багато хороших художніх шкіл”.
Крім того, під час “чорної п'ятниці” міський голова дав доручення встановити урни для сміття біля торгівельних МАФів.
