З такою ініціативою на сесії міськради виступив міський голова Андрій Балога. Йдеться про облаштування працівниками комунального підприємства "Ремонтно-будівельне управління" рекреаційної зони на березі річки Латориця поблизу парку імені Андрія Кузьменка.
На засіданні депутатських комісій народні обрані опрацюють проект. Визначать розмір фінансування робіт та приймуть відповідне рішення.
Мукачівська міськрада
