Черговий трагічний випадок із неповнолітнім, який перебрав зі спиртним стався на Тернопільщині.
У Бережанську ЦРЛ у стані алкогольної коми доставили 17-річного підлітка. Напередодні хлопчина розважався і не розрахував із кількістю спиртного, яке спожив, повідомляє "Реально".
Бідолаху помістили у реанімацію. На щастя, медики врятували його життя. А після одужання у хлопця та його батьків буде серйозна розмова з правоохоронцями.
