Замість маршруток пасажирів у Львові перевозитимуть великі автобуси. Таке рішення прийняли депутати міської ради.
Міські обранці підтримали петицію молодої львів'янки. Вона за 3 дні набрала 600 голосів. На маршрутки містяни нарікають давно, повідомляє "НТН".
Мовляв, вони не зручні, працюють не за графіком, а водії часто хамовиті. Проте проїзд у великогабаритних автобусах може коштувати майже 20 гривень.
