У Чернівцях навчатимуть таїнству створення оберегу для родини

Опубліковано:

Із 15 травня по 7 червня 15 чернівецьких родин і родини ВПО зможуть взяти участь у коворкінґу «Оберіг для родини».

Це проєкт, який буде реалізовано на базі Буковинського центру культури і мистецтва.

Організатори: Чернівецька міська рада, Чернівецька обласна рада, Чернівецька обласна військова адміністрація. За підтримки Клуб підприємців Буковини.

Охочі взяти участь у коворкінґу зможуть зареєструвати свою родину з 24 квітня до 9 травня, заповнивши ґуґл-форму за цим посиланням: https://docs.google.com/forms/oberigh.

Реєструйтеся родиною – від школярів, студентів до людей «третього віку».

Під час коворкінґу «Оберіг для родини» учасники дізнаються від Заслуженого діяча мистецтв України, майстра народного мистецтва Миколи Шкрібляка про символічно-знакову систему вишиття, про те, що кожен візерунок і навіть окрема його деталь наповнені інформацією, яку важливо вміти читати, правильно поєднувати, доречно застосовувати. Учасники разом з головним експертом коворкінґу, а також із запрошеними майстрами та майстринями навчаться читати, трактувати тайнопис вишиття, довідаються про своєрідність буковинського вишиття, а також упродовж коворкінґу працюватимуть над проєктами власних оберегів для своєї родини.

Метою коворкінґу «Оберіг для родини» є розвиток якісного родинного дозвілля, акцент на традиції як на духовно-інтелектуальному зв’язку між різними поколіннями, як на системі цінностей, що передаються насамперед через внутрішньородинну комунікацію. Також коворкінґ сприятиме створенню середовища людей, об’єднаних спільними інтересами.

Календар коворкінґу «Оберіг для родини»:

24 квітня – 9 травня: реєстрація для участі.

15 травня, 16:00–18:00 – розповідь про тайнопис вишиття; інтерактив.

17 травня, 16:00–18:00 – знайомство з буковинським вишиттям; інтерактив.

23 травня, 16:00–18:00 – поглиблене знайомство з техніками вишиття, матеріалами, початок роботи на власними проєктами з консультацією майстрів.

7 червня, 16:00–18:00 – презентація родинами своїх проєктів.

Чернівецька ОВА

Про Захід