Відео Закарпатські новини Соціум

91 випускник військової кафедри УжНУ отримав погони молодшого лейтенанта (Відео)

До Дня захисника України відбулася вже традиційна церемонія присвоєння звання офіцера та вручення погонів студентам військової кафедри Ужгородського національного університету. Цьогоріч 91 випускник за наказом Міністра оборони України отримав військове звання молодший лейтенант запасу. Вони кажуть: це очікуваний і важливий крок, адже бачать себе і в подальшому на військовій службі.

Олександр БУРЛАК – студент стоматологічного факультету УжНУ

«Я розглядаю цей момент, адже військова кафедра дає для цього можливості у майбутньому. Надалі ж розглядатиму перспективи у цьому напрямку.»

Катерина ФЕРЕНЦІ – студентка факультету суспільних наук УжНУ

«Це важливий крок у житті, який надає багато перспектив у моменті працевлаштування. Це можливість служити та допомагати українському народові.»

У подальшому випускники матимуть змогу служити на офіцерських посадах в Збройних Силах України, Службі безпеки, Держприкордонслужбі, Нацполіції та Національній гвардії та інших силових і правоохоронних структурах.

Ігор КОРОЛЬ — проректор УжНУ з науково-педагогічної роботи

«Тепер вони мають можливість працювати у правоохоронних структурах, захищати Україну у силових відомствах. 6 років тому коли найскладніша ситуація була на фронті, ми відновили військову кафедру в Ужгородському національному університеті.»

Василь ОЛІЙНИК — завідувач кафедри військової підготовки УжНУ

«Близько 40-50 наших випускників вже проходять військову службу на офіцерських посадах, проходять службу у службі безпеки та інших правоохоронних органах.»

Цьогоріч навчання уже розпочали наступні студенти за чотирма військово-обліковими спеціальностями. А викладацький штат поповнили офіцери запасу, які мають бойовий досвід на Сході України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 70 = 77