9,5 років за ґратами проведе житель Рівненщини, який налагодив наркобізнес

Опубліковано:

За підтримання публічного обвинувачення Вараською окружною прокуратурою 25-річного мешканця міста Острога визнано винним у незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечних психотропних речовин в особливо великих розмірах (ч. 3 ст. 307 КК України).

Так, у суді прокурором доведено, що зловмисник через Telegram-канал придбав психотропні речовини PVP, які в подальшому планував збувати за грошову винагороду мешканцям Вараша, шляхом розміщення “закладок”.

У ході обшуку за місцем тимчасового проживання обвинуваченого, правоохоронцями вилучено 639 поліетиленових зіп-пакетів з розфасованою психотропною речовиною. Ще 111 «закладок» з PVP вилучено слідчим під час оглядів місцевостей у лісових масивах неподалік від міста. Загальна маса психотропної речовини становила 0,3 кг.

Свою вину у вчиненні злочину обвинувачений визнав повністю. Судом призначено покарання чоловікові у вигляді 9 років 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією майна.  

Вирок ще не набрав законної сили, сторони можуть оскаржити його в апеляційному порядку відповідно до вимог Кримінального процесуального кодексу України.

За матеріалами Вараської окружної прокуратури 

Про Захід