8 років тюрьми «світить» жительці Рівненщини, яка збирала гроші на псевдопоховання дитини

Опубліковано:

Острозьким відділом Здолбунівської окружної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо 29-річної жительки Острозької громади, якій інкримінують шахрайство, вчинене повторно, шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислюваної техніки (ч. 3 ст.190 КК України).

В ході досудового розслідування встановлено, що в жовтні-листопаді 2022 року в соцмережі «Facebook» жінка розмістила неправдиве оголошення під виглядом збору коштів на транспортування тіла своєї померлої дитини з Німеччини до України.

На «горе» матері відгукнулись жителі Волинської, Запорізької, Черкаської, Тернопільської, Житомирської та Хмельницької областей.

Обвинувачена при цьому, отримавши гроші, припиняла спілкування з благодійниками та використовувала кошти у власних потребах. Коли ж потерпілі здогадалися про шахрайський спосіб жінки спекулювання життям власних дітей – звернулися до поліції та повідомили про вчинені злочини.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років.

Примітка: відповідно до ч. 1 ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

За матеріалами Здолбунівської окружної прокуратури

Про Захід