Здоров'я

8 причин чому не знижується вага

Багато тих, хто «худне», скаржаться, що ні дотримання дієти, ні фізичні навантаження не допомагають позбавитися від зайвої ваги. Сьогодні ми спробуємо розібратися, чому це відбувається і що з цим можна зробити.

Причини того, що «не йде» вага:

Ви недостатньо часто й регулярно їсте, що може викликати відкладену інсулінову реакцію. Метаболізм може уповільнитися, змушуючи тіло запасати калорії у вигляді жиру, а не витрачати їх для вироблення енергії. Їсти потрібно не рідше ніж 1 раз на 4 години.

 Через фізичні навантаження жирова тканина замінюється на м’язову, яка важе більше.

 Ви пропускаєте перекус після тренування, дія якого – відновлення. Багато видів інтенсивних фізичних занять можуть руйнувати м’язову тканину, а для відновлення і роботи гладких м’язів необхідний протеїн і вуглеводи.

 Процес схуднення можуть ускладнювати занадто інтенсивні тренування. При інтенсивних тренуваннях виділяється гормон стресу кортизол, який надає негативний вплив на травну, нервову,імунну системи.
 У вас підвищений рівень стресу (причина в тому ж таки кортизолі).

 Порушений загальний гормональний фон.

Наявність полікістозу яєчників сприяє відкладенню жирової тканини.

Гіпотиреоз – недостатня робота щитоподібної залози, веде до того, що тіло в стані спокою витрачає менше енергії, що веде до набору ваги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 9 = 1