У Львові прощатимуться з Героєм

Опубліковано:

У середу, 9 серпня, Львів попрощається з військовослужбовцем Ростиславом Руденком, який загинув, захищаючи Україну від російських окупантів. Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїна на Личаківському кладовищі.

Біографічна довідка захисника

Ростислав Руденко (13.10.1975-29.07.2023). Проживав у селі Солонка Львівської області.

Навчався у Комунальному закладі Солонківської сільської ради «Ліцей імені Героя України Миколи Паньківа». Здобув вищу освіту у Національному університеті «Львівська політехніка» (тоді – Львівський політехнічний інститут) за спеціальністю «Інформатика».

Після завершення навчання проходив військову службу у селі Перевальне (Автономна Республіка Крим).

У 2003 році одружився та переїхав до Львова.

Протягом усього життя захоплювався автомобілями і присвятив своє життя роботі у цій сфері. У вільний час активно подорожував, любив рибалити та веломандрівки.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від окупантів. Виконував бойові завдання у лавах 33-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України.

У Ростислава Руденка залишилися дружина, донька, батьки та сестра.

Про Захід