У Львові відбудеться літературник

Опубліковано:

Львівський Палац Хоткевича (вул. Кушевича, 1) запрошує на літературний вечір Ольги Поворозник та Анни Грувер. Участь у події безкоштовна, однак потрібно зареєструватись.

«Війна не тільки перевертає світ, вона вириває людей із їх звичного місця перебування. Через війну понад 4 000 000 українців зараз стали біженцями у Європі, та понад 3 000 000 українців стали внутрішньо переміщеними особами у своїй власній країні. Вже зараз стає зрозумілим, що саме зміна дому є однією із основних травм, які переживатимуть українці після цієї війни. І мова не лише про те, коли ми покидаємо свій дім, але також і зміна самого дому, який може бути цілковито знищеним або зміненим через війну», – зазначають в анонсі події організатори.

Вхід на подію безкоштовний за попередньою реєстрацією.

Нагадаємо, проєкт «Місця в зміні» покликаний осмислити та проінтерпретувати нові стани, спричинені війною та глобальними змінами клімату. Оптика майстерні формуватиметься через трансдиспиплінарний підхід, аналогові та цифрові медіа, обговорення та практичні роботи.  Фінансування проєкту здійснюється зі Стабілізаційного фонду культури та освіти 2022 Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини та Goethe-Institut.

Львівська міська рада

Про Захід