5+ порад, як вибрати якісний ортопедичний матрац

Опубліковано:

Правильно підібраний матрац — запорука здорового і повноцінного сну. Від його якості у значній мірі залежать настрій та працездатність людини. Тому до вибору потрібно підходити дуже відповідально.

Ключові критерії, на які потрібно звертати увагу, обираючи матрац

Перш за все важливо визначитися з наступними параметрами:

Тип виробу (пружинна чи безпружинна модель).
Жорсткість (м’який I, середній II–III, помірно жорсткий III–IV, жорсткий IV–V). 
Матеріал виготовлення чохла. 
Тип наповнювача (піна, спанбонд, синтепон, латекс, пружини чи інший варіант).
Розмір виробу.
Якщо параметри для одного спального місця не перевищують 80 кг, то рекомендується замовити пружинні ортопедичні матраци https://www.dybok.com.ua/ua/product/catalog/31. Класична конструкція забезпечує комфортний відпочинок та вирізняється доступною вартістю. Якщо вага споживача більше 90 кг, то варто спинитися на незалежному блоці пружин. Для дітей випускають безпружинні моделі.

Основні різновиди матраців

Класичний варіант — пружинні вироби з основою з біконусних пружин, з’єднаних за допомогою дроту або металевої рамки. Переваги матрацу — адекватна вартість, повітропроникність та різні варіанти наповнення.

Особливість конструкції на незалежному блоці пружин полягає в окремій роботі кожної пружини, за рахунок чого досягається посилений ортопедичний ефект.

Безпружинні матраци призначені для вирівнювання спального місця. Моделі з наповнювачем з піни підходять для любителів м’якого ліжка. Вироби з латексом рекомендовані для людей, які страждають від проблем з хребтом.

«Дубок» — постачальник якісних матраців
Асортимент складається з продукції перевірених виробників (Matroluxe, Askona, EMM, Vika, «Велам», «Світ Меблів»), яка відповідає вимогам нормативних стандартів. Матраци поставляються з гарантією.

Про Захід