49-річному киянину стало зле в Карпатах (Фото)

Опубліковано:

У понеділок до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що під час проходження гірського маршруту погіршилося самопочуття у 49-річного туриста. Мешканець Києва був старшим групи з шістьох осіб, яка минулого тижня вирушила в похід із смт Воловець в бік гір Плай і Великий Верх, інформує ДСНС Закарпаття.

У суботу чоловікові стало погано, однак учасники походу не викликали допомогу до понеділка, сподіваючись на покращення самопочуття киянина. Коли вчора зранку турист уже не міг розмовляти, учасники групи подзвонили за номером 101.

Для допомоги потерпілому в район полонини Боржава, де перебувала на той момент група, вирушили фахівці гірських пошуково-рятувальних відділень с. Пилипець та с. Нижні Ворота. Ускладнювало ситуацію те, що дорогу до полонини перекривали повалені внаслідок буревію дерева.

Тож рятувальники витрачали час на розчищення шляху від гілок. Опівдні вони дісталися до потерпілого і в терміновому порядку транспортували його до входу на водоспад Шипіт, де на них чекала бригада екстреної медичної допомоги. Звідти туриста повезли до лікувального закладу смт Міжгір’я.

Про Захід