3 роки ув’язнення – вирок мешканцеві Берегівщини за зберігання наркотиків

Опубліковано:

За принципової позиції прокурора Виноградівського відділу Берегівської окружної прокуратури Ярослава Бігорі мешканця району засуджено до позбавлення волі за незаконне придбання наркотичних засобів та їх зберігання без мети збуту (ч. 2 ст. 309 КК України).

У минулому році 25-річний закарпатець вже потрапляв у поле зору правоохоронців за вчинення аналогічного злочину та був засуджений до штрафу. Тоді його викрили на зберіганні метамфетаміну, який він перевозив у власному авто.

Наразі ж прокурором у судовому засіданні доведено, що в лютому цього року чоловік придбав рослинну речовину у поліетиленовому пакеті – канабіс – та зберігав для особистого вживання.

Врахувавши попередню судимість особи та та, що чоловік так і не став на шлях виправлення, суд призначив йому реальну міру покарання у виді 3 років ув’язнення. Набуття вироком законної сили очікується.

Примітка: вирок суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого КПК України, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції (ст. 532 КПК України).

Закарпатська обласна прокуратура

Про Захід