28 млн грн – вартість робіт у Палаці Плотені на Ужгородщині

Опубліковано:

У межах робочого візиту до Баранинської ТГ заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Ігор Шинкарюк відвідав головну місцеву історико-культурну та туристичну родзинку – Палац Плотені в селі Великі Лази.

Маєток збудували в 1896 році, він і досі має чудовий вигляд. Всередині до нашого часу вціліли ковка, ліпнина, підлога, вікна, двері та інші елементи помістя.

Ігор Шинкарюк разом із керівництвом територіальної громади оглянув маєток та ознайомився з проєктом капітального ремонту, який замовили й підготували для проведення необхідних робіт, зокрема й реставраційних.

Загальна вартість робіт становить майже 28 млн грн. Проєкт бере участь у конкурсах на фінансування з державного бюджету та інших джерел, зокрема міжнародних донорів.

Заступник голови облдержадміністрації також оглянув парк культури і відпочинку біля Палацу, що належить до пам’яток садово-паркового мистецтва місцевого значення Закарпатської області.

Поєднання двох локацій створює значний туристичний магніт, який може підвищити привабливість громади й розширити обласні туристичні маршрути краю. На цьому наголосив Ігор Шинкарюк.

Пресслужба Закарпатської ОДА

Про Захід