28 BookForum відбудеться вперше за всю історію у гібридному форматі

Опубліковано:

Наймасштабніша культурна подія України 28 BookForum в цьому році відбудеться 15-19 вересня у Львові. Вперше за всю історію у гібридному форматі: онлайн та офлайн, тож приєднатися до 28 BookForum зможе вся країна.


Програма фестивалю налічує 120 подій, 250 учасників, зокрема – 25 іноземних авторів з 21 країни світу. Всі вони покликані якнайдетальніше розкрити фокусну тему цьогорічного фестивалю — «Гра в дорослішання: як ми зростаємо незалежними». Куратор фокусної теми — відомий український перекладач та літературознавець Юрко Прохасько.

Що ж чекає в кластерах «Освіта», «Історія» та «Філософія»:

Освіта

Кураторка кластеру — Наталя Каташинська, освітянка, консультантка ЮНІСЕФ Україна (Дитячий фонд ООН) з освітніх та комунікаційних проєктів; кураторка освітніх подій та фестивалів; співрозробниця навчальної настільної гри з розвитку критичного мислення «Критикотики».

У межах кластеру Наталя разом з іншими учасниками — освітянами, психологами, громадськими й культурними діячами — розповість про освіту в контексті дорослішання.

Як дорослість пов’язана з навчальним шляхом, як батькам виховувати майбутніх дорослих, а також чи є освіченість — універсальними ліками проти захворювань суспільства?

Історія

Чиї діди воювали? Чи зрадник Мазепа? Хто нащадок Київської Русі? Поговоримо про це в межах блоку «Історія».  Куратор — Олександр Алфьоров, український історик, радіоведучий, громадський та політичний діяч.

Мета дискусій — розвінчання міфів навколо історичних подій та постатей. Адже за 30-річчя незалежності ми відійшли від цензури та «патронування» імперських митрополій, а сама історія перестала бути для дослідників виключно у світлі чорного й білого.

Філософія

Філософська програма «Сталість і мінливість ідентичності» на 28 BookForum буде реалізована Club of Creative Philosophy. Куруватиме кластер Олександр Комаров, засновник Клубу.

Усі події 28 BookForum — безкоштовні. Онлайн-трансляції дивіться на сайті bookforum.ua.

Про Захід