18 нових автівок поповнили автопарк буковинських полісменів (Відео)

Опубліковано:

У рамках візиту на Буковину Голова Нацполіції України Ігор Клименко вручив представникам структурних і територіальних підрозділів ГУНП в Чернівецькій області ключі від службових автомобілів, сертифікати на квартири, відомчі заохочувальні відзнаки та спеціальні звання поліції. У заході також взяла участь делегація поліції Румунії. 

Голова відомства передав представникам буковинської поліції ключі від 18 службових автомобілів. Зокрема, 14 – отримали поліцейські офіцери десяти територіальних громад, 3 – представники інших підрозділів ГУНП в Чернівецькій області, а позашляховик – бійці КОРДу.  

18 нових автомобілів поповнили автопарк буковинських поліцейських

Поповнення автопарку стало можливим завдяки реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади». Транспортні засоби обладнані всім необхідним для виконання службових обов’язків поліцейських. 

Нагадаємо: на Буковині проєкт «Поліцейський офіцер громади» стартував у вересні минулого року. Наразі представники 38 територіальних громад регіону вже долучилися до співпраці. Відтак – на території Буковини сформовано 52 тергромад, відкрито 47 поліцейських станцій та 2 центри безпеки. На посади призначено 45 поліцейських офіцерів громад, ще 12 проходять навчання та 11 – конкурсний відбір.  

Голова Нацполіції України Ігор Клименко переконаний: завдяки плідній співпраці між поліцією, громадами і владою у реалізації таких проєктів рівень довіри населення до поліції зростає:

«Національна поліція України разом із представниками місцевої влади і громад зміцнює матеріально-технічну базу для забезпечення поліцейських офіцерів громад. Ці наші спільні зусилля спрямовані на те, щоб проживання у регіонах ставало безпечнішим, а громадяни почувалися захищеними», – зауважив під час глава відомства. 18 нових автомобілів поповнили автопарк буковинських поліцейських

Також у рамках сьогоднішньої зустрічі Ігор Клименко вручив двом спецпризначенцям буковинської поліції сертифікати від службових квартир. Також правоохоронці отримали спеціальні звання, відомчі відзнаки і нагороди. 18 нових автомобілів поповнили автопарк буковинських поліцейських

Голова Національної поліції України подякував буковинським поліцейським за належне несення служби.

Відділ комунікації поліції Чернівецької області

Про Захід