18 червня. Чим цікавий день?

Опубліковано:

Іменини святкують:

АнастасіяАполлонАрійВасилинаВікторГалинаДорофійІгорІонаКіндратійКостянтинЛеонідМаркіянНікаНикандрПавло, а також Федір.

Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела!

Яке сьогодні свято:

День Ватерлоо в Сполученому Королівстві (дата битви при Ватерлоо в 1815 році)

День гордості аутиста або Autistic Pride Day (День гордості за досягнення людей з аутизмом, заснований з ініціативи організації Aspies For Freedom, яка об’єднує людей з синдромом Аспергера та іншими розладами аутичного спектру)

День евакуації в Єгипті (це пам’ятна дата на честь дня, коли останній британський солдат покинув територію Єгипту в 1956 році)

День любителів риболовлі

День надмірностей (якщо ви звикли постійно відмовляти собі в чомусь, то сьогодні можна відпочити від цього)

День призову до Опору у Франції (на честь прізова до опору, який зробив генерал де Голль по радіо з Лондона в 1940 році)

День стійкої гастрономії ООН (Генеральна асамблея ООН ухвалила 21 грудня 2016 року резолюцію A / RES / 71/246 і встановила 18 червня в якості міжнародного заходу «Дня стійкої гастрономії». Мета: сприяння розвитку сільського господарства, продовольчої безпеки, сталого виробництва продуктів харчування, а також збереження біорізноманіття)

Міжнародний базар в штаб-квартирі ООН (щорічний міжнародний ярмарок International Bazaar, на якому можна подивитися і спробувати традиційні страви різних країн світу)

Міжнародний день пікніка

Міжнародний день паніки (Намагайтеся зберігати спокій. Зробіть глибокий вдих – не панікуйте)

Національний день вишневого домашнього торта і Суші день в США

Національний день економії викопного палива в США (Дата на 2020 рік. Відзначають в третій четвер червня)

Національний день сірсакера в США (Дата на 2020 рік. Відзначають в третій четвер червня. Сірсакер, також відомий як жатий ситець, – дуже популярна в південних штатах Америки літня тканина. Це щорічна традиція Конгресу США, коли сенатори надягають одяг, зроблений з сізакера. Вона була розпочата сенатором-республіканцем Трентом Лоттом з Міссісіпі в 1996 році)

Національний день японської імміграції в Бразилії (Dia da Imigraçăo Japonesa)

Тет Доан Нго у В’єтнамі (Tết Đoan ngọ – традиційний в’єтнамський фестиваль і день ритуального позбавлення від паразитів, що заважають рослинам і людським тілам)

ЩО НЕ МОЖНА РОБИТИ СЬОГОДНІ

  • Сьогодні не варто зловживати сном, бо можна проспати все життя. Проте сни з 17 на 18 червня віщі. Здійсняться вони дуже скоро. Сновидіння, побачене вдень 18 червня, збудеться через рік, день в день.
  • У цей день не варто братися за домашні справи. Якщо ви все ж таки вирішили поратися по господарству, то зробіть все максимально швидко.
  • Також сьогодні не бажано витрачати великі суми на речі не першої необхідності.


Про Захід