150 буковинок отримали почесне звання України «Мати-героїня»

Опубліковано:

За материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення належних умов для їх всебічного розвитку почесне звання отримали жінки:
з Вижницького району – 45;
з Дністровського району –20;
з Чернівецького району – 81
з міста Чернівці – 4.

Заступниця начальника Чернівецької обласної військової адміністрації Альона Атаманюк привітала буковинок і вручила їм нагрудні знаки та посвідчення до почесного звання.

Також жінкам виплатять одноразову винагороду у 10-кратному розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, розміром 30 280 грн. Всього для здійснення виплати цієї одноразової винагороди у 2024 році спрямували понад 4,5 млн грн.

«Ми захоплюємось вами. Завдяки своїй жертовності, любові, мудрості ви здійснили неоціненний вклад у виховання майбутнього покоління українців», – зазначила Альона Атаманюк.

Почесне звання України «Мати-героїня» присвоюють жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку, враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.

Департамент соціального захисту населення Чернівецької ОДА

Про Захід