Відео Політика

15 закарпатських кандидатів ЦВК попередила про порушення у передвиборчій гонці (Відео)

Представники Громадської мережі ОПОРА протягом двох місяців відстежували перебіг передвиборчої кампанії на Закарпатті . Кажуть: зафіксували випадки благодійності від кандидатів-мажоритарників та розміщення реклами без вихідних даних. Відкрито 4 кримінальні провадження, складено 31 адмінпротокол. Загалом до поліції з початку виборчих перегонів надійшло 72 звернення громадян, в тому числі стосовно можливого підкупу виборців.

Ярослав ГУЛАН, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА у Закарпатській області

Учора ми, ГМ ОПОРА отримала на свою поштову скриньку анонімного листа. Про те, що нібито готується підкуп виборців. У окрузі 73 з центром у Виноградові. І нам надали певні дані, списки фізичних осіб, які можуть бути причетні до підкупу.

18 липня ЦВК оголосила попередження 15 кандидатам із Закарпаття про порушення строків відкриття виборчих фондів.

Лариса РОМАНЮК, довготермінова спостерігачка Громадянської мережі ОПОРА у Закарпатській області

За інформацією з ОВК 69 свої звіти подали 8 кандидатів із 9. Нам дали загальний аналіз звітів, згідно з яким кандидати накопичили у своїх фондах загалом 740 970 гривень. З яких станом на 18 липня залишок становить 2062 гривні.

Нагадаємо, 21 липня відбудуться позачергові парламентські вибори. Майже на всіх закарпатських дільницях за ситуацією стежитимуть представниками ОПОРИ і вестимуть паралельний підрахунок голосів за партійними списками.

Більше у відео УжІнформ:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

25 − = 19