128-зрізовий комп’ютерний томограф працює в Ужгородській міській клінічній лікарні (Фото)

Опубліковано:

Сучасний 128-зрізовий комп’ютерний томограф уже працює в Ужгородській міській центральній клінічній лікарні. Із керівником закладу Іваном Курахом, спеціалістами, які працюють на апараті, сьогодні спілкувалися міський голова Богдан Андріїв і начальник управління охорони здоров’я та цивільного захисту населення міськради Ярослав Глагола, повідомляє пресслужба міськради.

Комп’ютерний томограф, а також інше якісне медичне обладнання закупили для ужгородської міської лікарні, яка визначена опорною, за президентською програмою «Велике будівництво».

Минулого тижня, після всіх налаштувань, на комп’ютерному томографі почали робити обстеження.Апарат, за словами медиків, дозволяє швидко та з надзвичайною точністю проводити обстеження будь-якого органу чи ділянки тіла людини, що дуже важливо для оперативного встановлення діагнозу та призначення лікування.

Обстеження на цьому обладнанні абсолютно безкоштовне для всіх пацієнтів ужгородської лікарні – ургентних хворих та стаціонарних, а також тих, що лікуються амбулаторно. Для останніх – потрібно мати направлення спеціаліста, до якого спрямує сімейний лікар.

Про Захід