12 вересня в Ужгороді відбудеться публічна презентація «Ігор з прав людини»

Опубліковано:

Від листопада 2023 року ГО «Щасливі діти» у співпраці з закордонними партнерами з Чехії, Словаччини та Польщі втілювала на Закарпатті міжнародний проєкт «Ігри з прав людини». У межах проєкту 20 молодих людей з усієї України у супроводі менторів, ігропрактиків і юристів розробляли авторські тематичні ігри з прав людини.

Підсумком кількамісячного проєкту стало створення 4 настільних ігор, які відтак зможуть використовуватися, зокрема, й педагогами у навчальних закладах при викладанні предмету «правознавство». Для усіх охочих ігри можуть стати корисним способом проведення дозвілля, а також інструментом для здобуття нових знань у галузі права, що діє не лише в Україні, але й у інших державах.

Всі ігри, що створили учасники, – настільні. Серед них: • «(По)за законом» – гра, у якій можна дізнатися про законодавство інших країн та перевірити свої знання у цій галузі.• «Праволандія» – гра, яка допомагає учасникам краще зрозуміти свої права, аналізувати різні ситуації та взаємодіяти у соціумі.  • «Гендерна рівність» – гра, спрямована на розвінчування гендерних стереотипів та упереджень• «Set The Right» («Вибери правильне») – гра, покликана зацікавити школярів старших класів темою правознавства, розвинути критичне мислення та аналітичні здібності, навички командної роботи.

Над оформленням «Ігор з прав людини» учасники працювали з фаховою дизайнеркою. Всі ігри були попередньо протестовані на ігрових сесіях у кількох навчальних закладах Закарпаття.

Під час презентації в Ужгороді молодь, що розробляла ігри про права людини, розкаже про свою участь у проєкті, про змісти і сенси ігор та чим вони можуть бути корисні для інших. На заході будуть присутні тренери та ментори проєкту, в тому числі й з-за кордону.  

Також під час презентації усі охочі матимуть нагоду особисто протестувати ігри про права людини.

Публічна презентація «Ігор з прав людини» відбудеться 12 вересня об 11:00 за адресою: Ужгород. вул. Капітульна, 26 (2 поверх, 405 аудиторія юридичного факультету Ужгородського національного університету).

Проєкт співфінансується урядами Чехії, Угорщини, Польщі та Словаччини через Вишеградські гранти Міжнародного Вишеградського фонду. Місія фонду полягає у просуванні ідей сталого регіональногоспівробітництва в Центральній Європі.

Про Захід