Погода Ужгород, Закарпаття 16 °C
Понеділок, 20 травня 2019 року
  Останні новини:
   

МОЗ України запрошує лікарів на публічну консультацію щодо впровадження професійного ліцензування

квітня 19
18:42 2019

24 квітня в Ужгороді відбудеться публічна консультація за участі представника міністра охорони здоров'я України Тетяна Потупалова та експерта Офісу ефективного регулювання BRDO Младена Качурець. Під час зустрічі лікарі, керівники медичних закладів й управлінці у сфері охорони здоров'я разом з експертами МОЗ України обговорять нові правила, за якими працюватимуть українські лікарі.
Для кого зустріч та як взяти участь?
Публічна консультація проводиться для лікарів, керівників медичних закладів і управлінців у сфері охорони здоров'я з Ужгорода і Закарпатської області. Для фахівців з Закарпатської області передбачена компенсація проїзду.
Зустріч відбудеться 24 квітня з 13:30 до 17:00  в Ужгородському національному університеті (м. Ужгород, пл. Народна 3, зал Вченої ради УжНУ).
Щоби взяти участь у публічній консультації, заповніть заявку за посиланням.
Також участь у зустрічі можуть взяти представники ЗМІ. 
Акредитація для ЗМІ за посиланням.
Питання для обговорення
На публічній консультації Міністерство охорони здоров'я України презентує концепцію ліцензування лікарів і впровадження безперервного професійного розвитку. Також  разом з лікарями МОЗ України обговорить ключові аспекти змін:
Критерії відбору та вимоги до членів Ліцензійної ради.
Процедура формування Ліцензійної ради.
Критерії автоматичного продовження ліцензії на новий строк та позбавлення ліцензії.
Особливості перехідного періоду для лікарів, що практикують.
Напрацювання консультації будуть враховані в процесі підготовки відповідного законопроекту.
Нагадаємо, проект Концепції професійного ліцензування лікарів в Україні пройшов громадське обговорення, його підготовлено до розгляду Кабінетом Міністрів України. Запровадження професійного ліцензування лікарів є компонентом середньострокового плану пріоритетних дій Уряду на період 2019-2022 років.
Детально про публічні консультації щодо впровадження професійного ліцензування: HTTPS://BIT.LY/2WRH6GZ
Публічні консультації проводить Міністерство охорони здоров'я України спільно з Офісом ефективного регулювання за сприяння NDI Ukraine та Інституту "Республіка" та завдяки підтримці Уряду Сполученого Королівства Великобританії та Фонду ефективного врядування (GGF).

Подібні новиниПопулярні новини

У Хмельницькому оштрафували водія маршрутки: відео про його водіння "гуляло" соцмережами

    У

Патрульні вкотре притягнули водія маршрутного транспортного засобу до адміністративної відповідальності 5 травня, у соціальній мережі Facebook з'явилось відео, ...