Погода Ужгород, Закарпаття 0 °C
прозахід
новини західної україни
Субота, 16 лютого 2019 року
  Останні новини:
   

Голова Рахункової палати вручив польському колезі орден Ярослава Мудрого з нагоди 100-річчя Вищої палати контролю Польщі

лютого 07
14:56 2019

 

Голова Рахункової палати Валерій Пацкан привітав Президента Вищої палати контролю Республіки Польща Кшиштофа Квятковського зі 100-річчям інституції і вручив йому орден князя Ярослава Мудрого під час конференції "Роль і виклики державного аудиту в сучасному світі" у Варшаві, що відбувається в рамках 100-річчя створення Вищої палати контролю Республіка Польща. 

"Ми в Україні високо цінуємо внесок Вищої палати контролю Республіки Польща та особисто її Президента в розбудову державного фінансового контролю в Україні і хочу поінформувати всіх присутніх, що нещодавнім Указом Президента України Президента Вищої палати контролю Республіки Польща Кшиштофа Квятковського було нагороджено орденом князя Ярослава Мудрого. Це одна з найвищих нагород України. Київська Русь за часів Ярослава Мудрого була великою і могутньою державою Європи. За численні реформи та досягнення, що мали позитивний вплив на розвиток Русі, князь отримав прізвисько Мудрий. І цей орден  - символ вдячності українського народу, визнання особистого внеску президента Вищої палати контролю Польщі в розбудову україно-польських відносин", - зазначив Валерій Пацкан.

Він відзначив, що Вища палата контролю Республіки Польща в багатьох аспектах є взірцем для наслідування. Інституція займає гідне місце в системі державної влади Республіки Польща і заслужила великий авторитет і повагу світової спільноти вищих органів фінансового контролю. "Сьогодні NIK – це професіоналізм і відповідальність. Тож не дивно, що рівень довіри у Вищої палати контролю найвищий серед державних установ Польщі", - додав Голова Рахункової палати. 

Валерій Пацкан підкреслив, що у Рахунковій палаті відчувають і цінують підтримку польських колег. 

"Рахункова палата України напевно не має більшого друга і партнера, ніж NIK. Лише один приклад - наприкінці минулого року 50 працівників Рахункової палати підвищували кваліфікацію у навчальному центрі Вищої Палати Контролю Польщі. Протягом тижня вони вивчали європейську практику проведення аудитів ефективності", - зауважив Голова Рахункової палати.  

Він додав, що минулого року між вищими аудиторськими офісами України і Польщі була підписана Львівська декларація співробітництва та партнерства. Сторони домовились розвивати співпрацю, обмінюватися досвідом у галузі аудиту та проводити разом (а також за участю вищих органів фінансового контролю інших країн-членів EUROSAI) міжнародні аудити в сферах, що становлять особливу важливість для обох країн. 


Управління інформаційної політики

Подібні новиниПопулярні новини

На Рівненщині розшукують групу злочинців (Фото)

    На

Працівники Рівненського відділу поліції розшукують жителів Рівненщини та Закарпатської області, які переховуються від органів досудового розслідування та ...