Соціум

У Мукачеві відкриють Будинок національних спільнот

 

На культуру і мистецтво у бюджеті на 2019 рік для фінансування установ культури і мистецтва та виконання місцевих (регіональних) програм у галузі культури передбачено обсяг видатків у сумі 47 млн.  579 тис. грн.,

Видатки на оплату праці з нарахуваннями працівникам установ культури заплановано по загальному фонду бюджету в сумі 26  млн. 727  тис. грн., по спеціальному фонду місцевого бюджету за рахунок власних надходжень – 6 млн. 378 тис. грн.

На фінансування у 2019 році міської комплексної програми розвитку культури і мистецтв міста Мукачево на 2018-2020  роки передбачено кошти у сумі 3 млн.  92,  тис. грн. для реалізації плану масових заходів (фестивалі, конкурси, концерти, свята, організація художнього пленеру, ювілеї, вечори, придбання музичних інструментів, сценічних костюмів, звукове та комп'ютерне забезпечення, тощо), в тому числі  поповнення бібліотечних фондів– 50 тис. грн.

Крім цього, по програмі капітального ремонту об'єктів комунальної власності м. Мукачева на 2019-2020 роки передбачено кошти в сумі 730 тис грн. – для капітального ремонту  першого поверху центральної міської бібліотеки ім. Духновича “Бібліотека дитячих мрій “ЧІЗ”.

 

Мукачівська міськрада

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 1 = 1