Погода Ужгород, Закарпаття 21 °C
Неділя, 16 червня 2019 року
  Останні новини:
   

Закарпатські полісмени відпрацювали систему "ПОЛІНА"

жовтня 23
16:51 2018

 

Днями на базі державних університетів внутрішніх справ Львова та Дніпра для працівників поліції були організовані п'ятиденні тренінги. Навчання проводилися в рамках реалізації проекту "ПОЛІНА", спрямованого на боротьбу з домашнім насильством та попередження його проявів.

Поліцейські, які виявили бажання працювати в цій сфері та пройшли відбір, ввійдуть до складу спеціальних мобільних груп. Такі екіпажі виїжджатимуть та реагуватимуть виключно на виклики, пов'язані з домашнім насильством.

Теоретичну та практичну професійну підготовку проходили і працівники поліції Закарпаття. Серед тренерів були представники Управління дільничних офіцерів поліції Департаменту превентивної діяльності НПУ Василь Богдан та Андрій Лабунь і головний інспектор ДЗД Голови НПУ Андрій Ткачов.

Окрім законодавчої бази проекту, поліцейські вивчали психологічні аспекти вчинення домашнього насильства.

Працівники поліції здобували навички психологічних підходів як до кривдника, так і до його жертви. Важливо наголосити, що полісменів підготували і до надання домедичної допомоги жертвам сімейних конфліктів.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

 © Офіційний сайт Головного управління Національної поліції в Закарпатській області : https://zk.npu.gov.ua/news/Informacziya/zakarpatski-policzejski-navchalisya-praczyuvati-za-programoyu-protidiji-domashnomu-nasilstvu-polIna/

Подібні новиниПопулярні новини

Мешканець Рівненщини після сварки пішов з дому і зник (Фото)

    Мешканець

Працівники поліції та рідні намагаються встановити місцезнаходження зниклого безвісти Григорчука Миколи Миколайовича, 1983 р.н., жителя села Зоря Рівненського ...