Погода Ужгород, Закарпаття 4 °C
Неділя, 24 березня 2019 року
  Останні новини:
   

В Ужгороді керівників підприємств навчали правильній роботі з персоналом (Фото)

жовтня 22
16:28 2018

 

Розвиток персоналу, управління кадрами, секрети лідерства та успіху – усі ці нюанси сучасного бізнесу вивчали та опановували 20 жовтня закарпатські підприємці на конференції "HR-прорив". Експерти зі всієї України з'їхалися до Ужгорода, аби за один день подати керівникам і менеджерам компаній максимум інформації стосовно того, як правильно підібрати персонал та управляти ним.

Організатором заходу виступила європейська консалтингова група "Бізнес-партнер", а генеральними спонсорами стали такі відомі на Закарпатті компанії, як "Тойота Центр Ужгород Карат Мотор" та мережа лабораторій "Астра-Діа". Як розповіла керівник консалтингової групи "Бізнес-партнер" Ірина Риляк, це вже другий такий захід у цьому році, першу конференцію її компанія організувала у березні. "Ми побачили, що закарпатському бізнесу такі тренінги дуже цікаві, тож цього разу обрали більш вузьку тему: рекрутинг, грамотний менеджмент у питаннях підбору та управління персоналом, аби спікери могли поділилися навиками та інструментами, а керівники підприємств навчилися грамотно підбирати персонал, утримувати його і мотивувати. Учасників сьогодні – більше 80-ти, задіяні всі сфери: і туризм, і реклама, і будівництво, і медицина.

 

 

Формат заходу – конференція та дискусійна панель, тобто, спікер виступає, після чого йому задають питання. Учасники також можуть обговорити теми та поспілкуватися між собою на перервах. Спікерів ми задіяли відомих: це і Михайло Притула, котрий розкаже, як набрати у свою команду так званих А-гравців, і Рената Чучмай, і Кирил Таран, і наша ужгородка Альона Камінська, котра поділиться досвідом і розкаже, як створити успішний бренд і компанію, у якій люди хочуть працювати. Крім закарпатців, до нас у якості слухачів долучилися навіть гості з Луцька та Вінниці".

 

 

Чому тема підбору персоналу стала такою цікавою для керівників закарпатських підприємств? Все дуже просто: Закарпаття, як прикордонний регіон, зараз переживає відчутну кадрову кризу. Часто талановита молодь виїжджає працювати до кран Європи, тож підприємці хочуть знати, як зробити так, аби в нинішніх умовах знайти грамотний персонал і, що теж дуже важливо, як його втримати на роботі. Про це, зокрема, під час конференції говорила львів'янка Рената Чучмай – професійний HR-управлінець із 20-річним досвідом роботи у сфері управління персоналом. Нині пані Рената працює у відомій українській IT-компанії з майже 7-тисячним штатом молодих програмістів. "Старі методи управління персоналом вже не діють, – розповіла вона "Про Заходу". – Тиск і крики з боку керівництва не дають бажаних результатів, бо нинішніх молодих талантів неможливо пресувати і одночасно чекати від них креативу. Якщо керівник хоче, аби його працівники "горіли" на роботі, він мусить створити для них відповідні умови. Я бачу, що бізнес в України починає це розуміти і готовий змінюватися. Інша справа – державні установи, там робота з кадрами досі перебуває на дуже низькому рівні".

 

 

Та не лише про персонал розповідали закарпатським підприємцям під час конференції. Так, запорізький експерт Кирил Таран ділився секретами успішного маркетингу за допомоги сучасних месенджерів. "Кожен із нас користується нині месенджерами, дехто – й кількома одразу. Це прекрасний інструмент, який може давати вражаючі результати і набагато дешевше, ніж звичними способами. Просто мало хто ними правильно користується. Я же спробував показати аудиторії, як це можна робити, причому працює це у всіх сферах: товарах, послугах та інформаційних продуктах".

 

 

Учасники тренінгу залишилися почутим задоволеними. Багато хто зізнавався, що у своїй роботі послуговувався неправильними принципами, тож почута інформація була для них дуже потрібно і своєчасною. Генеральний директор мережі лабораторій "Астра-Діа" Неля Лазар відзначила також і зручність у проведенні заходу, бо зазвичай на такого роду тренінги потрібно виїжджати за межі області. "Наші фахівці постійно навчаються і беруть участь у семінарах. Ми знаємо, як це важливо і як це допомагає в подальшій роботі. Тому, коли постала можливість привезти фахівців з рекрутингу до Ужгорода, ми, як генеральні спонсори, не вагаючись, підтримали цей захід. У медичній сфері нині особливо відчутною є проблема браку кадрів. Знайти хороший медичний персонал і втримати його, аби не виїхав до Європи, дуже важко. Тому ця тема для нас – дуже важлива і актуальна", – розповіла Неля Лазар.

 

 

А інший генеральний спонсор заходу – "Тойота Карат Мотор" – також підготували для учасників тренінгу тест-драйв автомобільних новинок. Як розповів виконавчий директор "Тойота Карат Мотор" Василь Пилипчинець, кожен учасник "HR-прориву" міг оглянути автомобілі "Тойота" та проїхатися на них. Особливою увагою присутніх користувалася новинка – гібрид "Toyota RAV4". "У компанії "Тойота Карат Мотор" працює команда з 30-ти осіб. Підбору персоналу ми приділяємо велику увагу, бо для нас важливо, щоб кожен працівник почувався у нас членом дружної команди і щиро вболівав за успіхи компанії. Тому тренінг "HR-прорив" є для нас дуже важливим", – розповів Василь Пилипчинець.

 

 

Подібні заходи організатори для спонсори пообіцяли проводити на Закарпатті частіше. Кількість учасників цього разу ще раз підтвердила, що розвиток бізнесу є нині темою дуже актуальною, а сучасні підприємстві готові йти у ногу з сучасними вимогами, конкурувати, розвиватися, змінювати себе та країну.

 

 

"Про Захід"   

 

 

Подібні новиниПопулярні новини

Історія в кущах: на Кальварії є закинута секція із похованням доньки губернатора Григорія Жатковича (Фото)

    Історія

Кладовище на пагорбі Кальварія в Ужгороді є місцем, де можна вивчати історію краю. Там поховані відомі державні діячі, художники, письменники, лікарі, музиканти, ...