Погода Ужгород, Закарпаття -6 °C
прозахід
новини західної україни
Неділя, 20 січня 2019 року
  Останні новини:
   

Благодійна асоціація «Полум’я миру» підтримала закарпатців з обмеженими фізичними можливостями

вересня 15
10:12 2018

Малозабезпеченим членам Закарпатського обласного осередку Української федерації інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату 13.09.2018 року, втретє цього року, надала значну гуманітарну допомогу благодійна асоціація "Полум'я миру".

Представництва благодійної  асоціації  "Полум'я миру" вже кілька років існують в Україні. Очолюють цю громадську некомерційну організацію  нащадки  австрійської монаршої родини Габсбургів, подружжя Лорінтгерів. Благодійна асоціація немає ані політичних, ані релігійних  уподобань, навпаки, підтримує мирні  процеси по всьому світу.  Послом Посольства миру в Україні є Віктор Голін.

До пана Віктора Голіна за допомогою особисто звернувся голова Закарпатського обласного осередку Української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату Олександр Лизанець. Він відразу відгукнувся на прохання та втретє цього року надав допомогу малозабезпеченим особам з обмеженими фізичними можливостями одягом.

Тільки в Ужгороді осіб з інвалідністю нараховується понад 6 тисяч, а в цілій області їх майже 70 тисяч.

Дуже радує те, що в такий нелегкий для України час знаходяться люди готові безкорисливо допомогти особам з обмеженими фізичними можливостями більшість з яких живе на мізерну пенсію.

Голова Закарпатського обласного осередку Української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату Лизанець Олександр Михайлович від імені членів та волонтерів осередку висловлює велику вдячність пану Шандору Габсбургу-Лорінтгеру та пану Віктору Голіну.

Шановні читачі, у Вас також є можливість підтримати діяльність Закарпатського обласного осередку Української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату, надавши посильну допомогу:

ПАТ КБ "Приватбанк"пр 26004053909822,

 код ЄДРПОУ 37231258МФО 312378

Олександр Лизанець

 

Подібні новиниПопулярні новини

Новорічна пригода Вулфа – ужгородського кота, якого вкрали туристи (Фото)

    Новорічна

  Які лише пригоди не трапляються у новорічні свята, причому не лише з людьми, а й з тваринами. Ось і герой нашої статті Вулф цьогорічні свої пригоди, мабуть, ...