Погода Ужгород, Закарпаття 2 °C
прозахід
новини західної україни
Субота, 15 грудня 2018 року
  Останні новини:
   

У Берегові проведуть «Свято лісу» (анонс)

вересня 08
11:05 2018

Як повідомляє прес-служба Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства, у неділю, 16 вересня, на площі Кошута в Берегові у рамках всеукраїнських заходів до Дня працівників лісового господарства України відбудеться масштабне свято. В урочистих заходах візьмуть участь трудові колективи лісівників з усіх куточків Закарпаття, представники влади, учні шкільних лісництв та представники ГО "FORZA".

З 13.00 на гостей свята чекатимуть конкурси, майстер-класи, ігри з призами тощо. Маленькі учасники заходу зможуть навчитися правильно висаджувати дерева, виготовляти шпаківні та годівнички, розмалюють їх екологічними фарбами. На дорослих чекатиме виставка художників Закарпаття, концертна програма на головній сцені, марш учасниць Ужгородського ансамблю мажореток-барабанщиць та працівників державної лісової охорони у супроводі оркестру.

Цікаво, що для гостей, котрі прийдуть у зеленому одязі або матимуть елемент зеленого, організатори приготували подарунки.

Подібні новиниПопулярні новини

Втрачений Ужгород: історія життя контролера за цінами Юліуса Калабішки (Фото)

    Втрачений

Вузенька вулиця Підградська в Ужгороді розташувалася під самою Замковою горою. Нині на ній вже майже не знайдеш жителів, котрі би мешкали там з діда-прадіда: ...