Погода Ужгород, Закарпаття 2 °C
Субота, 20 квітня 2019 року
  Останні новини:
   

В Ужгороді для діток зорганізують масове бульбашкове дійство

серпня 20
19:09 2018

24 серпня у нашої країни – День народження. І святкування має бути яким? Веселим! Тому Рух підтримки закарпатських військових закликає усіх дітей, молодь, студентів, мам, тат, дідусів, бабусь, тіток, вуйків, сватів та просто друзів долучитися до масового бульбашкового дійства. Про це повідомила на своїй сторінці у ФБ Вікторія Жуйко, волонтер РПЗВ.

"24 серпня, біля обласної філармонії, із 17 до 18 години, ми вирішили усі повернутися у дитинство!" – пише волонтерка. – "Під гарну музику ми пострибаємо, поспіваємо, надуємо тисячі мильних бульбашок, покидаємося фарбами холі і привітаємо Україну з Днем народження! За задумом, упродовж години забаву зніматиме на відео наш талановитий оператор, з отриманого матеріалу – змонтують кліп-привітання з Ужгорода".

Упродовж дійства волонтери Руху підтримки закарпатських торгуватимуть безпрограшною лотерейкою, смаколиками, напоями, невеликою кількістю бульбашок та пакетиками із фарбами холі. Усі кошти, зібрані під час заходу, будуть спрямовані на допомогу пораненим. 

 

Подібні новиниПопулярні новини

Втрачений Ужгород: історія ресторатора Мано Фюреді (Фото)

    Втрачений

Дивно, як місто може швидко забути навіть тих людей, чиє ім'я багато років було на слуху у всіх. От кого би зі старожилів-корінних ужгородців ви не запитали, чи ...