Погода Ужгород, Закарпаття 28 °C
прозахід
новини західної україни
Середа, 19 вересня 2018 року
  Останні новини:
   

Закарпатці вдало виступили на «Десятому Ювілейному Міжнародному молодіжному фестивалі оркестрів та хорів

липня 08
14:04 2018


Лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів – фестивалів, лауреат обласної премії імені Д.Є.Задора – Естрадно-духовий оркестр Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є.Задора (директор коледжу-заслужений працівник культури України Стегней С.Н., керівник оркестру - заслужений артист України Томич Ф.Ф) з величезним успіхом прийняли участь та представили нашу державу Україна у "Десятому Ювілейному Міжнародному молодіжному фестивалі оркестрів та хорів" Шенгенський Полуднік " (Словаччина, Високі Татри ).
Виступи оркестру пройшли на високому професійному рівні, глядачі та організатори фестивалю були у захваті, повні вражень та насолоди від концертних програм які представив естрадно – духовий оркестр коледжу. Кожен концертний виступ супроводжувався шаленими оваціями, та бурхливими оплесками, адже віртуозна гра цього оркестру нікого не залишить без уваги.
Хочеться виразити особливу подяку заслуженому працівнику культури України, відміннику освіти України та директору Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є.Задора – Світлані Іванівні Стегней та керівнику оркестру Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є.Задора – заслуженому артисту України Томичу Ференцу Ференцовичу за організацію цього чудового концертного туру, та за чудову атмосферу протягом усього часу поїздки, а також за величезну турботу про наш чудовий навчальний заклад, інформує Ужгородський музичний коледж імені   Д. Є. Задора.

Подібні новиниПопулярні новини

Термальні курорти Закарпаття – перспективний бізнес і розвиток туризму в регіоні

    Термальні

Термальні курорти на території Закарпатської області з'явилися ще два століття тому. Лікуватися цілющою мінеральною водою та приймати теплі ванни сюди ...