Погода Ужгород, Закарпаття 18 °C
Субота, 25 травня 2019 року
  Останні новини:
   

До Міжнародного дня захисту дітей у філармонії виступлять юні органісти

травня 29
10:12 2018

Міжнародний день захисту дітей у Закарпатській обласній філармонії відзначать по-особливому: 31 травня на головній сцені краю гратимуть виключно діти. Йдеться про юних органістів, учнів Ужгородської дитячої музичної школи ім.П.І.Чайковського Анастасію Гриневич, Анастасію Гузинець, Олександру Анталовці, Вероніку Гажо, Святославу-Іванну Ковтик (всі навчаються у класі викладача Катерини Гажо) та Аліну Декет (фортепіано, викладач Олена Юрош). Наймолодшій із учасниць, Вероніці, всього вісім років.

Юні виконавці представлять слухачам концерт органної музики епохи Бароко – твори Д.Циполі, Й.Пахельбеля, Й.С.Баха та Й.Гайдна. А провести програму музикознавцю Наталіі Піцур допоможе її шестирічна донечка Емілія. Це вже не перший концерт із нового проекту Закарпатської обласної філармонії під гаслом "Діти – дітям". Але саме на порозі таких довгожданих для школярів літніх канікул та з нагоди головного дитячого свята цей захід набуває особливої ваги.

До слова, ще в далекому 1985 році в Ужгородській дитячій музичній школі ім.П.І.Чайковського було відкрито перший в Україні органний клас. Зараз його випускники вже є досвідченими виконавцями, а дехто, як солістка Закарпатської обласної філармонії Катерина Гажо, й сам виховує нове покоління юних органістів.

Початок о 18.00.

Підготувала Таїсія Грись

Подібні новиниПопулярні новини

Втрачений Ужгород: офіційне сторіччя назви міста

    Втрачений

Коли з'явилася назва "Ужгород"? Хто її вигадав? Впевнена – якщо звернутися з цим питанням до перехожих на вулиці, багато хто навіть приблизного віку цієї ...