Погода Ужгород, Закарпаття -2 °C
прозахід
новини західної україни
Субота, 19 січня 2019 року
  Останні новини:
   

Міський голова Чернівців вважає, що маршрутки городянам не потрібні

травня 16
12:05 2018

Олексій Каспрук переконаний, що наразі тролейбуси можуть повністю впоратися із перевезеннями пасажирів на основних магістралях Чернівців, тож маршрутки не потрібні.

Про це посадовець заявив вчора, 15 травня, на засіданні виконкому міськради у розпал страйку перевізників, інформує "ЧТ".

"Я думаю, що треба приймати рішення по звільненню центральної частини міста від маршруток. Бачимо тролейбусів є достатньо. Вирішити питання з водіями, щоб ми випускали з наявних 90 хоча би там 75. І все буде нормально у нас в центрі", – заявив Олексій Каспрук.

Згодом, на своєму брифінгу очільник міста підтвердив, що міська рада таки розірвала угоди з усіма перевізниками.

Звісно, що чернівчан має тішити невичерпний оптимізм Каспрука, але вчорашній день і сьогоднішній ранок показали, що заяву мера про ліквідацію автобусних маршрутів у центрі міста неможливо втілити у життя.

Усі мешканці міста, які були змушені простоювати на зупинках, бачили, що тролейбуси, елементарно не справляються з потоком пасажирів. Доходило навіть до того, що переповнені тролейбуси просто проїжджали повз зупинки де очікували сотні чернівчан.  А так як питання з набором водіїв у ЧТУ до цього часу не вирішено і, відповідно, збільшення кількості тролейбусів на лініях не передбачається, то люди кожного дня вранці та ввечері будуть змушені брати штурмом єдиний доступний громадський транспорт.

Але Каспруку доповіли, що все нормально, тролейбуси справляються і він вирішив на цьому попіаритися. Бо на відміну від простих чернівчан їздить на службовому джипі, а не мокне на тролейбусних зупинках, очікуючи чергового шансу взяти штурмом тролейбус.

Подібні новиниПопулярні новини

Втрачений Ужгород: історія перукаря Йожефа Шека (Фото)

    Втрачений

У "Втраченому Ужгороді" ми вже розповідали про місцевих перукарів. У міжвоєнні часи їх в Ужгороді працювало доволі багато, причому більшість були чоловіками. ...