Погода Ужгород, Закарпаття 2 °C
прозахід
новини західної україни
Понеділок, 10 грудня 2018 року
  Останні новини:
   

Дні Ужгорода у Кошице: місто, яке представляє Україну (Фото)

квітня 20
18:33 2018

У кошицькому Культурпарку розгорнули свої експозиції Ужгородська міська рада з презентацією туристично-інвестиційної привабливості міста, Закарпатська торгово-промислова палата, Ужгородський національний університет, група енергетичних компаній "РЕНЕР", Ужгородський завод "Турбогаз", ужгородський виробник одягу "ПАРАДА", "Комінвестбанк",  медична клініка "Діамед", винороб Віталій Муска та інші. Галерея "Ілько" привезла з Ужгорода експозицією робіт Михайла Ілька, Вадима Хабарука, Павла Керестея, Влада Габди, Павла Ковача, Наталії Шевченко, Володимира Гуріна.

В офіційній церемонії відкриття Днів Ужгорода в Кошице та 25-річчя побратимства Ужгорода та Кошице взяли участь виконуючий повноважень мера міста Кошице Мартін Петрушко, заступник Ужгородського міського голови Олександр Білак, уповноважений представник з питань розвитку транскордонної співпраці міста Кошице з Україною Едуард Бураш, керуючий справами виконкому Ужгородської міської ради Олена Макара, консул Генерального консульства Словаччини в Ужгороді Даніель Чабан, радник дирекції Національного Інституту стратегічних досліджень при Президентові України Світлана Мітряєва, інші поважні гості.

"Велика вага Ужгорода у тому, що це місто, яке для словаків представляє  Україну.  Ми не тільки пізнаємо ринок, а й внутрішній, духовний світ Ужгорода", сказав Едуард Бураш.

Мартін Петрушко передав вітання від віце-прем'єр-міністра Словаччини, попереднього мера Кошице Ріхарда Раші та відзначив, що завдяки виставці представників бізнесу з Ужгорода за 10 хвилин побачив багато речей, які представляють потенціал українського міста. "Наша співпраця має вже конкретні результати, зокрема культурна та спортивна співпраця сьогодні представлена чудовими творчими дітьми, співпрацюватимемо і з вашою поліцією. Кошице також буде  мостом співробітництва з українськими вишами через нашу співдружність з УжНУ", - відзначив пан Петрушко.

За організацію чудових Днів України в Кошице та Днів Ужгорода в Кошице подякував словацьким партнерам Олександр Білак, за особливе сприяння - Генеральному консульству Словаччини.  Він передав також вітання від міського голови Ужгорода Богдана Андріїва. "Збираємося вже в четвертий раз на такі заходи, але ніби робимо вже це дуже багато років. Виповнилося 25 років партнерства Кошице та Ужгорода. Як колись словацькі дипломати підтримали незалежність України, так і тепер Словаччина підтримує Україну у важкий для нас  часи. Щиро дякуємо словацькому народу, бізнесу, громадським організаціям", - сказав Олександр Павлович. Повідомив, що Дні Кошице в Ужгороді пройдуть під час святкування Дня Ужгорода, запросив усіх приїжджати до обласного центру Закарпаття, інформує прес-служба Ужгородської міськради.

Подібні новиниПопулярні новини

Закарпатка знову виграла 50000 гривень на програмі "Розсміши коміка" (Відео)

    Закарпатка

Дівчина із Закарпаття запалила на шоу "Розсміши коміка". Дуже тонкий гумор про свою сім'ю і симпатична подача зробили свою справу. Лєра Мандзюк родом з ...