Погода Ужгород, Закарпаття 9 °C
Середа, 24 квітня 2019 року
  Останні новини:
   

На Закарпатті завершили перерахунок пенсій пенсіонерам органів МВС

квітня 19
17:33 2018

Під час зустрічі з головою обласної ветеранської організації органів внутрішніх справ Вікторем Отовчицем начальник головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області Анастасія Пентек повідомила, перерахунок пенсій пенсіонерам органів МВС завершено.

Сьогодні, 19 квітня, в Закарпатській ОДА відбулася зустріч голови обласної ветеранської організації МВС України Віктора Отовчиця з начальником головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області Анастасією Пентек і начальником управління пенсійного забезпечення військовослужбовців Наталією Дурундою.

Під час зустрічі керівники пенсійного фонду області запевнили, що перерахунок пенсій усім пенсіонерам органів внутрішніх справ в краї завершено.

Нагадаємо, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 № 103 "Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби та деяким іншим категоріям осіб", усі категорії пенсіонерів органів системи МВС отримають підвищену пенсію.

Підвищена пенсія буде нарахована з 1 січня 2018 року, пенсіонери отримають різницю в нарахуваннях. Перерахунок відбуватиметься і за період з 2016 року, усі нараховані за цей період грошові кошти буде виплачено поетапно, до 2020 року.

Загалом перерахунок пенсій здійснено 3640 пенсіонерам органів внутрішніх справ Закарпаття. В середньому пенсія підвищується на 1500 гривень. Якщо внаслідок перерахунку розмір пенсії зменшився – перерахована пенсія виплачується у раніше встановленому розмірі з доплатою до попереднього розміру, інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області.

Подібні новиниПопулярні новини

На трасі «Житомир — Чернівці» близько третьої години ночі знайшли 3-річного хлопчика

    На

  Малюк бродив узбіччям сам, без супроводу дорослих. Де його батьки пояснити не зміг, інформує поліція Хмельницької області. Працівники Ярмолинецького ...