Погода Ужгород, Закарпаття -2 °C
прозахід
новини західної україни
Вівторок, 18 грудня 2018 року
  Останні новини:
   

На Львівщині шахраї видають себе за керівників фіскальної служби

березня 30
16:38 2018

Так, встановлено, що з телефону номер 050-826-90-67 платникам податків надходять дзвінки провокаційного і протиправного характеру нібито від керівника ГУ ДФС у Львівській області, інформує ГУ ДФС у Львівській області.

Такими діями зазначені особи не лише злочинним способом заволодівають коштами громадян, а й підривають довіру до держави та її виконавчих органів.

ГУ ДФС у Львівській області неодноразово інформували про намагання здійснити шахраями псевдоперевірок суб'єктів господарювання. 

Такі "перевіряючі" зазвичай не мають жодних дозвільних документів і, як правило, навіть не намагаються письмово зафіксувати ймовірне порушення податкового законодавства.

У будь якому випадку переконайтесь, що Вам дійсно телефонує працівник фіскальної служби – попросіть його назватися та зателефонуйте на його робочий телефон.

У жодному разі не сплачуйте кошти на запропонований Вам по телефону "бюджетний" рахунок.

Не сплачуйте кошти у бюджет поспіхом. З'ясуйте достовірність  реквізитів рахунку на сайті ГУ ДФС у Львівській області або самостійно передзвоніть у відділ обліку платежів.

Ви можете допомогти виявити шахраїв фіксуючи такі злочинні дії та повідомляючи про такі факти правоохоронні органи та органи фіскальної служби.

Також інформуємо Вас, що про неправомірні дії або бездіяльність, можливі корупційні правопорушення посадовими особами органів ДФС можна цілодобово повідомляти за телефоном 0800-501-007 (напрямок "4") або (044) 284-00-07 на гарячу телефонну лінію "Пульс", а також за телефоном 297-36-09.

 

 

Подібні новиниПопулярні новини

В Ужгороді злодій, втікаючи з чужого будинку, зачепився на паркані (Фото)

    В

Про цей курйозний випадок повідомляє Патрульна поліція Закарпатської області.   В Ужгороді, невідомий проник до чужого подвір'я, а втікаючи – повис на ...