Погода Ужгород, Закарпаття 10 °C
Вівторок, 26 березня 2019 року
  Останні новини:
   

Працівники Львівської митниці викрили три спроби незаконного переміщення сигарет

березня 13
12:01 2018

В усіх випадках їх намагались вивезти з України до Республіки Польщі наші співвітчизники смугою спрощеного митного контролю "зелений коридор". Для незаконного промислу вони використовували засоби та способи, що утруднювали їх виявлення.

 Так, у пункті пропуску  "Шегині – Медика" працівники Львівської митниці ДФС виявили 490 пачок сигарет у баку для палива автомобіля "CHRYSLER- Voyager" та 225 пачок під декоративною обшивкою салону  автомобіля "Renault Trafic". А в пункті пропуску  "Рава-Руська – Гребенне" 200 пачок сигарет митники знайшли  між днищем та паливним баком "Мercedes-Benz Vito"

Отже, громадяни вчинили дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, а саме з використанням засобів і способів, що утруднюють виявлення таких товарів.

Зазначені дії мають ознаки порушення  митних правил, передбачених  ч. 1 ст.  483   Митного кодексу України. Сигарети вилучено. Справи скерують до суду.

ГУ ДФС у Львівській області

Теги
Share

Подібні новиниПопулярні новини

Соціально відповідальний бізнес від «Нобілекс» – здорова вода для маленьких ужгородців (Фото)

    Соціально

  Днями 24 школи та садочки, а також Ужгородський пологовий будинок і багатоповерхівка (вул. Заньковецька 76/74) отримали водоочисний пристрій Іонімакс у рамках ...