Погода Ужгород, Закарпаття 1 °C
прозахід
новини західної україни
Середа, 12 грудня 2018 року
  Останні новини:
   

В УжНУ засідав трудовий колектив (Фото)

січня 12
09:15 2018

У четвер, 11-го січня, в Ужгородському національному університеті відбулася щорічна Конференція трудового колективу та звіт ректора вишу Володимира Смоланки. Присутніми на конференції було 316 делегатів.

За доброю традицією засідання розпочали урочисто. Цьогоріч привітати делегатів із прийдешніми святами завітали студентки філологічного факультету, учасники навчально-дослідницької лабораторії української літератури та фольклору Закарпаття, які виконали ряд колядок. Опісля святкового виступу члени засідання одразу перейшли до вирішення питань порядку денного. Зокрема, внесли зміни до складу Конференції трудового колективу, затвердили виборних представників до складу Вченої ради та заслухали звіт ректора про роботу у 2017 році.

У своєму звіті ректор УжНУ, Володимир Смоланка торкнувся усіх аспектів життя університету, його матеріального та технічного покращення та планів на новий рік.  "Станом на 26 грудня 2017 року на факультетах, інституті та коледжі університету навчається 14659 студентів. Спостерігається подальше розширення контингенту іноземних студентів та географії країн їх походження. Нині в УжНУ навчаються 1105 іноземців на контрактній формі з 36 країн. Серед іноземних громадян переважають громадяни Індії, Зімбабве, Нігерії та Єгипту. Важливим залишається той факт, що в УжНУ стрімко розвивається науково-дослідна діяльність, міжнародна співпраця та систематично відбувається підготовка та виконання міжнародних проектів, що, в свою чергу, яскраво демонструє розвиток вишу та його прогресію". Значна увага у звіті ректора була приділена фінансовій та адміністративно-господарській діяльності вишу упродовж останніх чотирьох років. Зокрема, поступлення до спеціального фонду по Програмі "Підготовка кадрів ВНЗ ІІІ-ІУ рівнів акредитації" зросли з 60,6 у 2013 році до 169,9 млн. грн., у 2017, а до загального фонду -  з 121,3 до 178,1 млн. грн.  Детальніше зі звітом ректора можна ознайомитися за поcиланням.

 

На завершення Володимир Смоланка привітав присутніх із прийдешніми святами, побажав усім плідного року та сил для роботи. Запрошені до слова декан факультету туризму та міжнародних комунікацій Наталія Габчак та декан факультету іноземної філології Михайло Рошко відзначили, що звіт ректора яскраво демонструє успіхи та досягнення ужгородського вишу у минулому році, та зійшлися в думці про вдало проведену профорієнтаційну роботу, яка зовсім незабаром принесе свої плоди. Декани зазначили, що вважають роботу ректора задовільною та попросили колег підтримати їх у голосуванні.

 

 

 

 

 

Після завершення засідання Володимир Смоланка та проректори провели прес-конференцію, на якій детально розповіли про плани на новий рік та відповіли на численні питання журналістів.

Вероніка Кобаль, Інформаційно-видавничий центр УжНУ

Подібні новини



Популярні новини

У Рівному авто на переході збило юнака

    У

Учора, 10 грудня, пізно ввечері на перетині вулиць Соборної та Петра Могили в Рівному сталася ДТП. Там автомобіль Nissan під ...