Погода Ужгород, Закарпаття 9 °C
прозахід
новини західної україни
Неділя, 22 квітня 2018 року
 Останні новини:

Як у Рівному міністр з головами РДА розбирався

грудня 26
15:02 2017

Віце-прем'єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко у Рівному пригрозив головам РДА і дав їм рік на cтворення об'єднаних територіальних громад.

Так посадовець відреагував на запитання однієї сільської лікарки, яка поцікавилася, що робити тим мешканцям, керівники громад яких не поспішають об'єднуватися, повідомляє "Радіо Трек".

Геннадій Зубко заявив, що держава потерпить ще рік. А далі за нестворення об'єднаних громад відповідатимуть голови райдержадміністрацій. Більше того, їм це питання включать у KPI, тобто в оцінку ефективності роботи: 

– Ви знаєте, ми не повинні залежати від того, що немає лідерів в тій чи іншій громаді. Ми повинні як держава, дивитися на це і голови адміністрацій також будуть відповідати за те, що не утворюється, а іноді й саботується процес створення ОТГ.

Не хочете бути префектами, ви й не будете головами адміністрацій. І це ми вводимо в KPI на наступний рік.

 

    

 

    Там, де не будуть створені громади, це буде ваша відповідальність.

Подібні новиниПопулярні новини

Вчора 18-річний хлопець із Сімерок спричинив автоаварію біля Кам’яниці (Фото)

    Вчора

Як повідомляє відділ комунікації поліції Закарпатської області, вчора, 20 квітня, в селі Кам'яниця Ужгородського району трапилася ДТП з 5-ма потерпілими. ...