">
Погода Ужгород, Закарпаття 0 °C
прозахід
новини західної україни
Субота, 20 січня 2018 року
 Останні новини:

Як у Рівному міністр з головами РДА розбирався

грудня 26
15:02 2017

Віце-прем'єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко у Рівному пригрозив головам РДА і дав їм рік на cтворення об'єднаних територіальних громад.

Так посадовець відреагував на запитання однієї сільської лікарки, яка поцікавилася, що робити тим мешканцям, керівники громад яких не поспішають об'єднуватися, повідомляє "Радіо Трек".

Геннадій Зубко заявив, що держава потерпить ще рік. А далі за нестворення об'єднаних громад відповідатимуть голови райдержадміністрацій. Більше того, їм це питання включать у KPI, тобто в оцінку ефективності роботи: 

– Ви знаєте, ми не повинні залежати від того, що немає лідерів в тій чи іншій громаді. Ми повинні як держава, дивитися на це і голови адміністрацій також будуть відповідати за те, що не утворюється, а іноді й саботується процес створення ОТГ.

Не хочете бути префектами, ви й не будете головами адміністрацій. І це ми вводимо в KPI на наступний рік.

 

    

 

    Там, де не будуть створені громади, це буде ваша відповідальність.

Подібні новиниПопулярні новини

Як у Львові Водохреща відзначають (Фото)

    Як

Сьогодні, 19 січня, львів'яни традиційно занурюються у крижану йорданську воду, аби мати здоров'я на весь рік. Кореспондент Дивись.info побував на озері ...

завантаження...