Погода Ужгород, Закарпаття 10 °C
Понеділок, 25 березня 2019 року
  Останні новини:
   

В Україні злісні аліментщики стануть "невиїзними"

грудня 07
15:30 2017
Верховна Рада ухвалила в цілому законопроект № 7277 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів", повідомляє Еспресо.TV.

Згідно нього, українцям, котрі півроку не сплачують аліменти, заборонять півроку водити автівку, користуватися зброєю та полювати.

Водити боржнику не заборонять, тільки якщо той заробляє на життя водінням, або використовує транспорт через інвалідність, утримує особу з І, ІІ групою інвалідності або дитину з інвалідністю.

Більше того, злісним аліментщикам можуть обмежити у праві виїзду за кордон. Обмеження діятимуть, поки не будуть сплачені всі борги. 

Карати за несплату будуть й соціальними роботами на строк від 120 до 240 годин.

Якщо аліментщик не схоче працювати, його можуть арештувати. У цьому випадку кожна доба арешту буде зараховуватися за 15 годин соцробіт. При цьому термін арешту не може перевищувати 15 діб. 

 
 

Подібні новиниПопулярні новини

За минулу добу втрат серед українських бійців немає

    За

Про це йдеться у ранковому зведенні Об'єднаних сил. 23 березня противник тричі порушив режим припинення вогню. Втрат серед наших захисників немає. На ...