Погода Ужгород, Закарпаття 1 °C
прозахід
новини західної україни
Субота, 17 березня 2018 року
 Останні новини:

В Україні злісні аліментщики стануть "невиїзними"

грудня 07
15:30 2017
Верховна Рада ухвалила в цілому законопроект № 7277 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів", повідомляє Еспресо.TV.

Згідно нього, українцям, котрі півроку не сплачують аліменти, заборонять півроку водити автівку, користуватися зброєю та полювати.

Водити боржнику не заборонять, тільки якщо той заробляє на життя водінням, або використовує транспорт через інвалідність, утримує особу з І, ІІ групою інвалідності або дитину з інвалідністю.

Більше того, злісним аліментщикам можуть обмежити у праві виїзду за кордон. Обмеження діятимуть, поки не будуть сплачені всі борги. 

Карати за несплату будуть й соціальними роботами на строк від 120 до 240 годин.

Якщо аліментщик не схоче працювати, його можуть арештувати. У цьому випадку кожна доба арешту буде зараховуватися за 15 годин соцробіт. При цьому термін арешту не може перевищувати 15 діб. 

 
 

Подібні новиниПопулярні новини

Справи «бандитів»: що розповідають радянські міліцейські архіви про діяльність та ліквідацію рахівської банди Онофрюка і братів Романюків (Фото 18+)

    Справи

"Про Захід" уже розповідав, як минулого року під час ремонту приміщення архіву Головного управління Нацполіції в Закарпатській області працівники відділу ...